Na prvním místě je pro

nás spokojenost zákazníků

Jsme hrdí na to, že nás společnost J.D. Power 2 roky po sobě umístila
na 1. místo v kategorii “Spokojenost zákazníků s půjčením vozidel”

Za rychlý a úspěšný vzestup v poskytování služeb Hertz jsme sklidili obdiv na celosvětovém mítinku Hertz v Orlandu na Floridě již v roce 1993.

V roce 1996 byla naše společnost vyhodnocena jako nejlepší držitel licence Hertz v oblasti Střední a Východní Evropy a Blízkého a Středního Východu a obdržela titul „Franchisee of the Year 1996“.

Na mezinárodní konferenci Hertz v roce 2004 v Athénách jsme obdrželi speciální ocenění za vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Každým rokem jsme oceňováni jako nejlepší autopůjčovna v České republice v rámci TTG Czech Travel Awards.

V rámci Hertz International jsme byli v roce 2013 oceněni spolu se Slovenskem jako nejlépe se rozvíjející „menší“ korporátní země. Autopůjčovna Hertz patří dlouhodobě k nejlepším autopůjčovnám na českém a slovenském trhu.

Těší nás, že jste s našimi službami spokojeni …
… a pokud se náhodou něco nepovedlo, řekněte nám to prosím.

Obsluhující personál byl vynikající, velmi vstřícný a odbavení pronájmu šlo neuvěřitelně rychle. Vozidlo bylo čisté, téměř nové a větší, než jsme očekávali. To bylo obzvlášť potěšující, neboť se ukázalo, že, vzhledem k počtu našich zavazadel, velké auto opravdu potřebujeme”

“Přátelské, rychlé převzetí vozidla, super upgrade. Kvůli koronové krizi, byly všechny lety zrušeny. Rebooking na jednosměrnou cestu a návrat v Kolíně nebyl žádný problém. Velmi pohodový rebooking s bezproblémovým vrácením v Kolíně nad Rýnem. Děkuji mnohokrát!”

“Snadné vyzvednutí vozidla bez čekání. Zahrnuté služby byly přesně podle naší online rezervace s platbou na místě. Dostali jsme jasné informace.”